Высокоточная лазерная резка и гравировка в Одессе и Украине на станках с ЧПУ.

Фігурний інтер'єр

Декоративні решітки на радіатори в стилі «Фігурний Інтер'єр» дозволяють приховати батареї опалення

РІЗКА І ГРАВІРОВКА ШКІРИ

Послуги лазерного різання шкіри

Фігурний інтер’єр

Фігурно – різьблені вставки в меблі та інші предмети інтер’єру

Міжкімнатні перегородки
Представляємо Вашій увазі різьблені міжкімнатні перегородки, які дозволяють успішно розділити в одному приміщенні декілька функціональних зон. Наприклад в квартирі-студії за допомогою дерев'яної перегородки можна розділити обідню і гостьову зону
ПОДРОБНЕЕ
Ширми
Різьблені ширми в стилі «Фігурний інтер'єр» створять ексклюзивний і неповторний затишок у вашому будинку, офісі чи ресторані, а так само допоможуть зонувати або розділяти вільний простір.
ПОДРОБНЕЕ
Кухонні фасади
Представляємо Вам новий вид кухонних фасадів, який був розроблений в нашій компанії, як ексклюзивне і інтер'єрне рішення в дизайні кухні і різних меблевих фасадів.
ПОДРОБНЕЕ
Решітки на батареї опалення
Ми виконуємо різьблені решітки на батареї опалення, як з нашими готовими макетами, так і надані замовником. Якщо у Вас немає векторного візерунка, ми можемо виконати оцифровку відповідно до вашим ескізом або наданої фотографією. Оцифровка оплачується окремо в залежності від складності малюнка.
ПОДРОБНЕЕ
Оформлення кафе, барів, ресторанів
Ви власник ресторану, керуючий або дизайнер? Дбаєте про кількість відвідувачів в закладі? Хочете підкреслити свій вишуканий смак і стиль?
Саме дизайн в стилі «Фігурний Інтер'єр» допоможе Вам в розстановці особливих "штрихів" в приміщенні. Панелі та перегородки, барні та ресепшн-стійки, меблі та шафки, інструменти подачі страв відвідувачам, підставки і серветниці ...
ПОДРОБНЕЕ
Декор інтер'єру
Декор інтер'єру - ексклюзивний дизайн: квартири, кухні, спальні, вітальні в стилі «Фігурний Інтер'єр» Різьблені перегородки і ширми під замовлення в Одесі і Україні з МДФ і фанери.
ПОДРОБНЕЕ

Фото на дереві

Цифрове фото на дереві – ексклюзивний подарунок.

У фігурній рамці
Фото на дереві - це ексклюзивний і оригінальний подарунок на день народження дружині, дівчині, чоловікові, друзям, близьким, шефу. Це - унікальний і незвичайний подарунок на новий рік, 14 лютого - на день Валентина коханій дівчині, красивий подарунок мамі на 8 березня, тому що це новинка, і ми перші в Україні випустили це продукт і довели його до досконалості.
ПОДРОБНЕЕ
У багетній рамці
Фото на дереві - це ексклюзивний і оригінальний подарунок на день народження дружині, дівчині, чоловікові, друзям, близьким, шефу. Це - унікальний і незвичайний подарунок на новий рік, 14 лютого - на день Валентина коханій дівчині, гарний подарунок мамі на 8 березня, т. к. це новинка, і ми перші в Україні випустили це продукт і довели його до досконалості.
ПОДРОБНЕЕ
Без рамки і багета
Фото на дереві - це ексклюзивний і оригінальний подарунок на день народження дружині, дівчині, чоловікові, друзям, близьким, шефу. Це - унікальний і незвичайний подарунок на новий рік, 14 лютого - на день Валентина коханій дівчині, гарний подарунок мамі на 8 березня, т. к. це новинка, і ми перші в Україні випустили це продукт і довели його до досконалості.
ПОДРОБНЕЕ

Лазерна різка та гравірування

Послуги лазерної порізки та гравірування матеріалів на професійному обладнанні.

Тканини, шкіри, джинса
За допомогою послуги лазерного різання ми пропонуємо Вам піти від рутинної роботи з лекалами, полегшити і значно прискорити Ваше виробництво! Ми виконуємо порізку з дуже високою точністю і деталізацією, які можна отримати тільки на високоякісному лазерні гравери.
ПОДРОБНЕЕ
Дерева, фанери, МДФ
Пропонуємо Вам послугу лазерної порізки, розкрою дерева і фанери товщиною до 10 мм. Відмінна риса цієї послуги - висока точність, що дає можливість застосовувати лазерну порізку для виготовлення:
ПОДРОБНЕЕ
Картону, паперу
Ще одна не менш важлива послуга - порізка паперу і картону, гофрокартону. Використовуючи лазерну порізку ми можемо з паперу зробити «твір мистецтва» абсолютно будь-якої складності. Перевага - це швидкість і якість роботи!
ПОДРОБНЕЕ

Наше обладнання

Всі роботи ми виконуємо на власній виробничій базі.

Три лазерних верстата під будь-які завдання: StoLaser Standard, HS-T 1280, HS-T 1390, HS-T 1810
Дані CO2 лазерні верстати, призначені для різання не металевою матеріалів, тобто тих матеріалів, які піддаються горінню. Також ці ж верстати відмінно гравірують (наносять зображення або тексту) на такі матеріали як: скло, дзеркало, дерево, мармур, граніт, різні види пластику (акрил, полістирол і т.п.)
ПОДРОБНЕЕ

Наші переваги

Гарантія якості

Будь-яка складність
виробів

Великий досвід
роботи

Постійним клієнтам
знижки

Тестовий зразок
безкоштовно

Три лазерних верстата
під будь-які завдання

Фотогалерея

Про нас

Проект заснований Компанією “професійний фах Технології та
Устаткування “ПРО-СТО” як демонстрація неординарних можливостей
лазерного і фрезерного устаткування з ЧПУ, що поставляється компанією в Україну. Крім, власне, поставки, пуско-налагодження та обслуговування техніки, компанія “ПРО-СТО”, таким чином, пропонує клієнтам нові цікаві продукти, а
партнерам і дилерам надає можливість з мінімальними зусиллями і
витратами затіяти цікавий бізнес з виробництва та продажу цих виробів.

Одним з продуктів і, відповідно, виробничих проектів є:

Фото на Дереві

Ідея самого продукту проста і ефективна: зображення «випалюється» лазерним променем поточечно, органічно вписуючись в природну структуру дерев’яної або навіть фанерною ламелі. При цьому ділянки, оброблені лазером, мають приємний для ока темно-коричневий колір різних напівтонових градацій (в залежності від
потужності випромінювання і щільності нанесення точок), саме зображення має легку рельєфність за рахунок випалювання невеликого шару деревини в гравірованих
областях, а також приємний природний деревний запах. після гравіювання
зображення вирізається тим же лазерним променем по зовнішньому контуру, який,
зрозуміло, не обов’язково повинен бути прямокутним, а може бути краєм будь фігурної рамки, яку тільки може придумати дизайнер або підібрати оператор з заготовленого набору.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Ваша заявка відправлена!

Скоро з Вами зв'яжеться наш менеджер

Отримати консультацію

Дізнатися вартість порізки

CorelDRAW: збереження файлу в форматі * cdr для версії 13; AutoCad: збереження файлiв у форматі * dxr або * dwg для версії 2004 р; Adobe Illustrator: збереження файлу у форматі * eps.

Потрібно прикріпити файл!